Partnerzy:
AvitoRu1Mugh: <b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b> <b>Зд...

24 września 2016 EFN7 – Marcin Łepkowski wraca do Polski z ...

26-09-2016 14:04:16 / 26-09-2016 14:06:05
24 września 2016 EFN7 – Marcin Łepkowski wraca do Polski z Pasem !
Informacja o sukcesie naszego zawodnika podczas sobotniej Gali Elite Fight Night 7, która odbywała się w Sofii w Bułgarii.

24 września 2016 roku na gali EFN 7 (Elite Fight Night 7) w Sofii o prawo występu podczas słynnego Pucharu Króla Tajlandii w Muaythai ubiegał się nasz zawodnik Marcin Łepkowski. Triumfował w czteroosobowym turnieju w wadze do 72,5 kg. 
W swojej pierwszej walce Marcin zmierzył się z doświadczonym Vladimirem Konsky'm. Konfrontacja ze Słowakiem przez większość czasu należała do bardzo wyrównanych i tak naprawdę na akcje jednego od razu odpowiadał drugi. W trzeciej rundzie Marcin ruszył odważnie do przodu. Sędziowie docenili jego postawę w przekroju pełnych dziewięciu minut i to on sięgnął po zwycięstwo w oczach dwóch z trzech sędziów punktowych.


 
Finałowym rywalem dla Marcina został Czeczen Sayfullah Hambahadov. W swoim półfinale już w pierwszej rundzie znokautował on Szwajcara Gligora Stoyanova. Jednak niedługo po rozpoczęciu się finału, Hambahadov wywrócił Marcina, a następnie kopnął leżącego na ziemi rywala w głowę. Zamroczony tą niedozwoloną akcją Łepkowski nie otrzymał zgody na kontynuowanie walki. W związku ze złamaniem przepisów przez Czeczena, przez dyskwalifikację triumfował Marcin. 

Zdobywając ten pas Marcin  Łepkowski  5 grudnia w Bangkoku weźmie udział w turnieju o Puchar Króla Tajlandii, a więc w zawodach o ogromnej randze w świecie muaythai.
Komentarze(0):

Imię:

Komentarz:

Wyświetleń: 1000
Ostatnio popularne:

Owijanie dłoni

Jak owijać dłonie taśmą bokserką na trening i do walki
Wizyt: 8989

Marcin i Oskar Mistr...

Informacje o wywalczonych tytułach podczas sobotniego meczu Polska vs Tajlandia.
Wizyt: 2639

Życzenia Świątecz...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne od trenera i zawodników.
Wizyt: 2639
Copyright 2013-2015 © by thaiboxing.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.